+90 332 251 86 03
+90 332 251 45 80
info@uckar.com
TR
|
EN

HAKKIMIZDA

     Üçkar Süt Gıda ve Zirai Ürünler SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. markası olarak 1996 yılından bu yana yılların verdiği tecrübeyle arkamızda bulundurduğumuz birçok güvenilir referanslarımız sayesinde sektörde adından sıkça söz ettiren şirketimizin temelleri, Gürkan Şahin tarafından atılmıştır.

     Türkiye'de Avrupa'dan ithal 2. el komple süt tozu tesisi getirip kuran ilk türk mühendis ünvanını taşıyan Gürkan Şahin, getirdiği yeniliklerin farkındalığında olarak ekip arkadaşlarını seçmiş, ulusal ve uluslararası pazarda bizde varız demiştir.

     Konya Horozluhan mahallesinde mevkilenen işletmemiz; 1000m2 kapalı, 1000m2 açık alan üzerine kurulu olup kadrolaşma çalışmalarına devam ederken müşteri sağlığı ve memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

     İkinci el Avrupa'dan ithal makina ve komple tesis montaj ve demontajında 27 yıllık engin tecrübesiyle ÜÇKAR, sektörün bu yöndeki açığına temas ederek öncü marka özelliğini elinde bulundurmaktadır. Kimyasal ve laboratuvar malzeme satışına 1999 yılında adım atmış ve bu alandaki çalışmalarını ileri aşamalara taşımak için çabalamakta ve ayrıca süt ürünleri imalatı hakkında da danışmanlık hizmeti vermektedir.

     İnsan sağlığının ciddiyetini bilen ar-ge ekibimiz çalışmalarını hijyen şartlarına uygun olarak sürdürmektedir. Sütün saflığından esinlenerek yürüttüğümüz titiz çalışmalar; 2007’de CE belgesini, 2008 yılında TS EN ISO 9001 belgesini getirirken 2014 yılında TSE belgesine sahip olma gururuna hak kazanmamızı sağlamıştır.

     Sektör boşluklarını göz önünde bulunduran ÜÇKAR, vizyon ve misyonunu bu boşluklara adamış çıtayı her zaman zirveye koyarak adımlarını sağlamlaştırmıştır.